تبلیغات
انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران badan3azi.com - انواع پروتئین کربو بدن سازی

با عضویت در انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران از مشاوره های رایگان طریقه مصرف , برنامه های تمرینی , ویدئوهای آموزشی بهره مند شوید.

آیا می دانید استفاده از داروهای هورمونی و مکمل های غیر مجاز صدمات جبران ناپذیری برای سلامت انسان داشته و حتی می تواند باعث مرگ شود؟

instagram:@iran.badan3azi

انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران

جستجو

 

انواع پروتئین کربو بدن سازی

دوشنبه 26 فروردین 1392   11:25 ق.ظ


نوع مطلب : انواع پروتئین کربو بدن سازی ،

 فرهنگ از دیدگاه امام خامنه ای (مدّظلّه العالی)  << قوانین سایت >>
فعالیت انجمن بدنسازی ایران در کلیه رسانه های وابسته کاملا مطابق با قوانین جرایم رایانه ای و تاکیدات پلیس فتا ایران می باشد. متن کامل قوانین جرایم رایانه ای
انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران صرفا محلی برای گفتگو و انتقال تجربیات می باشد بدین منظور کاربر یا عضو پس از ثبت نام با هوشیاری و اطلاع کامل موافقت می نماید تمامی مسئولیت گفتگوها و نحوه استفاده از مطالب بر عهده خود ایشان می باشد مطالب ارائه شده تنها به منظور افزایش آگاهی و انتقال دانش می باشد.

بحث و بررسی کلیه کربو پروتئین‌ها و گینرها مصرف عوارض ......... - صفحه 58‎ »نوشته اصلی توسط spartacus سلام . من یه کربوپروتئین یونیور سال گرفتم 5 کیلویی. با یه کراتین. میخواستم ببینم اگه این مکملم تموم شد چطوری تمرین کنم که بدنم افت نکنه؟ ماشالا عجب حضور طوفانی داشتی یه 10 تا...نمونه ای از مکمل های غذایی جهت افزایش آگاهی :

انواع مکمل های ویژه افزایش حجم(کربووپروتئین)

bodyshopsport.blogfa.com

نام کالا: hard mass(اورجینال)

نوع کالا: کربوپروتئین+کراتین+گلوتامین(حرفه ای)

وزن: 3.175kg

شرکت: inner armour


(۰۹۳۶۸۴۳۴۶۲۷حسینی)

نام کالا: true-mass(اورجینال)

نوع کالا:  کربو پروتئین حرفه ای(دارای هلوگرمinmuscle)

وزن: 2.610kg

شرکت: bsn09368434627حسینی09368434627حسینی

نام کالا: real mass(اورجینال)

نوع کالا: گین-کربوپروتئین(حرفه ای)

وزن: 2.2۷۰kg

شرکت: gaspari nutrition


(۰۹۳۶۸۴۳۴۶۲۷حسینی)

نام کالا: real gain(اورجینال)

نوع کالا:  گین-کربوپروتئین

وزن: 4.55kg

شرکت: universal nutrition


09368434627حسینی

نام کالا: real mass(اورجینال)

نوع کالا: گین-کربوپروتئین

وزن: 5.5kg

شرکت: gaspari


 09368434627حسینی

نام کالا: mass gainer(اورجینال)

نوع کالا: گین-کربوپروتئین

وزن: 5.5kg

شرکت: muscle tech


 (۰۹۳۶۸۴۳۴۶۲۷حسینی)

نام کالا: gainer xtreme(اورجینال)

نوع کالا: گین-کربوپروتئین

وزن: 4.۵kg

شرکت: api


09368434627حسینی

نام کالا:muscle gain(اورجینال)

نوع کالا: گینر-کربوپروتئین آنابولیک(دارای هلوگرمinmuscle)

وزن: ۵.۴۴۳kg

شرکت: muscle nutrition


 09368434627حسینی

نام کالا:muscle mass(اورجینال)

نوع کالا: مس-کربوپروتئین آنابولیک(دارای هلوگرمinmuscle)

وزن: 27۰0kg

شرکت: muscle nutrition


(۰۹۳۶۸۴۳۴۶۲۷حسینی)

نام کالا:gain bis(اورجینال)

نوع کالا: گینر-کربوپروتئین آنابولیک(دارای مجوزبهداشت)

وزن: ۳kg

شرکت: doobis


09368434627حسینی

نام کالا:mass bis(اورجینال)

نوع کالا: مس-کربوپروتئین آنابولیک(دارای مجوزبهداشت)

وزن: ۱.۶۰۰kg

شرکت: doobis


۵ روش برای انتخاب بهترین پودر پروتئین
پروتئین‌ها مانند بلوک‌های ساختمانی هستند،همانطور که بلوک‌های ساختمانی باعث ساختن ساختمان می‌شود،پروتئین نیز باعث رشد و ترمیم بافت‌های ماهیچه ای می‌شود.ماهیچه‌ها در تمامی‌فعالیت‌های روزانه ما حضور دارند و هر فعالیتی که ما انجام می‌دهیم باعث تجزیه آنها می‌شود بخصوص در مورد ما که به تمرینات مقاومتی بدنسازی می‌پردازیم.نمونه‌هایی از مواد غذایی گروه اول که سرشار از پروتئین هستند شامل:گوشت گاو،تخم مرغ،شیر،پنیر،ماهی و البته پروتئین‌های ساخته شده که به صورت مکمل در بازار موجود است.

پروتئین در منابع غذایی گروه دوم همچون برنج،آجیل،ماکارونی و حتی سیب زمینی نیز یافت می‌شود.اما نکته مهم این است که پروتئین‌های موجود در این گروه در مقایسه با پروتئین موجود در گروه اول مقدار ناچیزی است.ولی مزیت گروه دوم پروتئین‌ها این است که باعث کامل شدن پروتئین‌های گروه اول شده و آمینواسیدهای ضروری را در اختیار بدن شما قرار می‌دهند تا شما قادر باشید تمامی‌پروتئین مورد نیاز جهت رشد عضله را فراهم کنید.دقت داشته باشید که در زمان مصرف پروتئین در طی روز بهتر است از ۲ گروه فوق بهره برده و از دریافت طیف کامل پروتئ?ن‌های مورد نیاز بدن اطمینان حاصل کنید.

فرقی نمی‌کند که هدف شما افزایش حجم عضلانی باشد و یا سوزاندن چربی در هر دو صورت پروتئین مصرفی خود را باید در سطح بالایی حفظ کنید.قاعده کلی برای برای محاسبه پروتئین دریافتی روزانه برای کسب حجم عضلانی و یا از دست دادن چربی تقریبا ۱ الی ۱/۵ گرم به ازای وزن بدن می‌باشد که شما باید این مقدار پروتئین را در ۵ الی ۶ وعده غذایی در طول روز مصرف کنید.

پودرهای پروتئینی یا منابع طبیعی پروتئین مسئله این است!

حتما جایگزین کردن پودرهای پروتئینی که با تکان دادن میکسر آماده می‌شود بسیار راحتر از آماده کردن غذاهایی است که از منابع پروتئینی طبیعی و با حجم بالا تهیه شده است.شما می‌توانید ۲ الی ۳ وعده در روز را به مصرف پودرهای پروتئینی اختصاص دهید.حال به تعدادی از فواید مکمل‌های پروتئینی اشاره می‌کنیم:

۱-راحتی

۲-جذب سریع پروتئین در زمان پس از تمرین

۳-هضم و جذب بهتر

۴-تامین اسید آمینه‌های مورد نیاز بدن در تمام اوقات روز

حالا مهمترین وظیفه شما انتخاب صحیح مکمل پروتئینی می‌باشد تا با استفاده از آن بتوانید به رشد عضلات سرعت بخشیده و از دست چربی‌ها خلاص شوید و مهمتر از همه از شکستن و تجزیه شدن پروتئین عضلات جلوگیری کنید.

من در این مقاله ۵ روش برای انتخاب مکمل پروتئین مناسب را در اختیار شما قرار خواهم داد.

۱-تعیین هدف برای انتخاب مکمل‌های پروتئینی

اولا،شما باید بدانید که همه پودرهای پروتئینی با یک محتوا تولید نمی‌شوند.به طور مثال مکمل‌های پروتئینی که با نام افزایش دهنده حجم عرضه می‌شوند،متشکل از پروتئین،کربوهیدرات و چربی می‌باشد.اگرچه هر سه این درشت مغذی‌ها در رژیم غذایی ما وجود دارند،اما افرادی که به دنبال مکمل‌های پروتئینی می‌باشند انتخاب این مکمل مناسب حالشان نخواهد بود.برخی از افراد که تازه به جرگه بدنسازان پیوسته اند اغلب دچار این اشتباه می‌شوند و این مکمل را خریداری کرده و مصرف می‌کنند و بعد از گذشت مدتی با افزایش چربی بدن مواجه می‌شوند و دلیل?آن هم افزایش بیش از حد کالری مصرفی می‌باشد که این کالری مازاد در بدن به صورت چربی ذخیره می‌شود.اگر تصمیم دارید مکمل پروتئینی مناسبی انتخاب کنید حتما در زمان خرید مقادیر زیر را بر روی برچسب محصولات چک کنید و بعد از اطمینان محصول مورد نظر را خریداری کنید.

مشخصات مورد نظر برای خرید مکمل پروتئین:

*چربی کم (۱ الی ۵ گرم تایید می‌شود)

*کربوهیدرات کم (۱ الی ۵ گرم تایید می‌شود)

*پروتئین بالا (به صورت نرمال مقداری در حدود ۲۰ الی ۳۰ گرم در هر وعده)

۲-آزمون و خطا

یکی دیگر از عواملی که باید در انتخاب مکمل‌های پروتئینی در نظر گرفت این است که چه مدت زمانی این محصول تولید شده توسط شرکت در بازار حضور دارد.متوجه نشدید!منظور من این است که تنها به محصولاتی فکر کنید که مدت زمان طولانی تولید می‌شوند و به قول معروف جواب خود را پس داده اند و دلیل اثبات کیفیت این محصول چیزی جز استقبال مردم نمی‌باشد و اگر جز این بود این محصول نیز به دست فراموشی سپرده می‌شد و تولیدش نیز متوقف می‌شد.

۳-طبیعی و خالص بودن مکمل‌ها:

در نظر من کیفیت پودر پروتئین مهمتر از مقدار کل پروتئین دریافتی در طی روز است،به جای اینکه در طی روز پروتئین مورد نیاز خود را از منابع ناخالص زیادی تهیه کنید سعی کنید همان مقدار پروتئین را در حجم کم و از بهترین منابع تامین کنید.همیشه قبل از خرید مکمل‌ها برچسب آن را مطالعه کنیدو مطمئن شوید که مواد تشکیل دهنده آن از ۷ یا ۱۰ ماده بیشتر باشد و از منابع و مواد طبیعی ساخته شده باشند.شاید برای اولین بار که با این برچسب‌ها روبرو می‌شوید با نام‌های عجیب و غریبی روبرو شوید اما نگران نباشید با کمی‌مطالعه می‌توانید به ?ین مواد آشنایی کامل یافته و براحتی آنها را از ترکیبات دیگر تشخیص دهید.پس در خرید مکمل دقت کنید و گول تبلیغات را نخورید چون افرادی که در این تبلیغات شرکت می‌کنند الزاما از این مکمل استفاده نکرده اند و یا حداقل همان نتیجه ای که برای آنها در پی داشته برای شما در پی نخواهد داشت.

کنسانتره،ایزوله یا کازئین؟

مکمل‌های پروتئینی انواع مختلفی دارند که شما متناسب با هدفتان باید آنها را انتخاب کنید.برای توضیح بیشتر ادامه مطلب را دنبال می‌کنیم. تجربه ای که من در طول سالیان متمادی از مصرف مکمل‌ها بدست آوردم این است که مکمل‌های پروتئینی از نظر من تفاوتی با هم ندارند،البته این فقط نظر شخصی من است.اما تعیین کننده ترین عامل برای انتخاب مکمل قیمت آن است،مکمل‌های پروتئینی از لحاظ عملکرد و منابع مورد استفاده به ۳ دسته تقسیم می‌شوند پس شما با شناخت نحوه عملکرد این مکمل‌ها می‌توانید انتخاب صحیح تری داشته و از هزینه کردن بی مور? نیز جلوگیری خواهد کرد.زمان آن فرارسیده که شما را با این ۳ دسته آشنا کنم.

دسته اول،کنسانتره:منبع خوبی از پروتئین است که سرعت جذب متوسطی دارد و به طور معمول می‌توان از آن در میان وعده‌های غذایی استفاده کرد.

دسته دوم،ایزوله:این نوع مکمل پروتئینی سرعت جذب بیشتری دارد و در وعده بعد از تمرین قادر است بلافاصله پروتئین‌ها و اسیدآمینه‌های مورد نیاز بدن را در اختیارش قرار داده و به بازیابی و رشد عضلات کمک کند.

دسته سوم،کازئین:کازئین در مقایسه با ۲ دسته فوق مدت زمان بیشتری برای هضم و جذب شدن نیاز دارد.بدنسازان از این مکمل در وعده قبل از خواب بهره می‌گیرند تا بتوانند در طول مدت زمانی که خواب هستند،اسیدآمینه‌های مورد نیاز بدن را در طول شب فراهم کنند.

اجتناب از مصرف مکمل‌های دست کاری شده:

مکمل‌هایی که با مواد غیر مجاز ساخته شده و وعده‌ها و ادعاهای غیر واقعی تولید کننده را به همراه داشته،چیزی جز ضرر در پی نخواهد داشت.دقت داشته باشید محصولاتی که دارای قیمتی بیش از حد معمول می‌باشند،الزاما این هزینه زیاد تضمین کننده پیشرفت شما نخواهد بود.من نمی‌گویم که این محصولات کیفیت خوبی ندارند،بلکه منظور من اجتناب از این هزینه کردن‌های گزاف می‌باشد.در ضمن برای پی بردن به صحت گفته‌های تولید کننده باید اطلاعات درج شده روی برچسب را با نتایج به دست آمده از مصرف مکمل مقایسه کرده و بعد از حصول اطمینان اقدام به ?رید مکمل کنیدبا این کار همزمان به ۲ هدف دست پیدا می‌کنید: اول اینکه در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کنید و هم گول تبلیغات را نخورده اید.من شخصا از شرکتهایی مکمل‌های پروتئینی تهیه می‌کنم که تمام ورزشکاران از آن خرید می‌کنند و همچنین دارای بسته بندی ساده بوده و از هیچ روشی برای دریافت سود بیشتر استفاده نکرده باشد.در جمع بندی آخر باید بگویم ۲ عامل برای انتخاب مکمل پروتئین از اهمیت فوق العاده ای بر خوردار است اولی کیفیت بالا مواد تشکیل دهنده و دومی‌اعتبار شرکت تولید کننده.

نویسنده:جوی وایلن کرت

مترجم:داود جعفری
elmoazole

مکمل بدنسازی سلوکور Cellucor

 وی سلوکور

Super Sport وی پروتئین ایزوله سوپر اسپورت سلوکور 1098 گرم

پمپ سی فر سلوکور

C4 پمپاژ خون سی چهار اکستریم سلوکور 270 گرم

    چربی سوز سوپر اچ دی سلوکور

Super HD چربی سوز سوپر اچ دی سلوکور ۱۲۰ کپسول

 چربی سوز سی ال کا سلوکور

CLK چربی سوز سی ال کا سلوکور ۹۰ سافت ژل

 پروهورمون پی سیکس سلوکور

P6 تستوبوستر پی سیکس سلوکور ۱۸۰ کپسول

 کراتین منوهیدرات سلوکور

Creatine کراتین منوهیدرات سلوکور 410 گرم

  بی سی آ آ سلوکور

BCAA بی سی ای ای سلوکور 342 گرم


مکمل های شرکت ماسل فارم آمریکا Muscle Pharm  MP 

برترین کمپانی مکمل سازی سال ۲۰۱۲ جهان

کازئین ام پی

Casein MP وی کازئین ماسل فارم 1380 گرم       ! NEW

 

وی کمبت ماسل فارم

Combat MP وی کمبت ماسل فارم 1814 گرم

آمینو 1 ماسل فارم

Amino 1 MP آمینو وان ماسل فارم 427 گرم        ! NEW         

کراتین منوهیدرات ماسل فارم

Creatine MP کراتین منوهیدرات ماسل فارم 300 گرم

پمپاژ خون اسالت ماسل فارم

Assault MP پمپ اسالت ماسل فارم 800 گرم

بر اساس سایت مرجع بدنسازی برترین و پر فروش ترین مکمل ها معرفی شد :

وی گلد اپتیموم

پروتئین وی گلد OPTIMUM برترین و بهترین پروتئین 100% جهان

            کراتین ترکیبی سل مس بی اس ان

- سل مس BSN برترین و پر فروش ترین کراتین ترکیبی سال

پمپاژ خون اسالت ماسل فارم

- پمپاژ خون اسالت Muscle Pharm برترین و پر فروش ترین حجم دهنده سال

مولتی ویتامین اپتی من اپتیموم

- اپتی من Optimum برترین و پر فروش ترین مولتی ویتامین سال

             گینر ترومس بی اس ان

- ترومس BSN برترین و پر فروش ترین گینر افزایش وزن سال

- شرد ماتریکس Muscle Pharm برترین و پر فروش ترین چربی سوز سال


مکمل های شرکت الیمپ

نمایندگی انحصاری محصولات شرکت الیمپ آلمان در ایران

تمامی محصولات دارنده برچسب ۳ مرحله تست لابراتواری و گواهینامه ضد دوپینگ میباشند

تمام مکمل های شرکت الیمپ دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ میباشند.

                                                     الیمپ

وی کازئین پرولانگ الیمپ

Pro Long Protein پروتئین پرو لانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

مژده به طرفداران پروتئین کنسانتره پودری .مواد غذایی در نظر گرفته شده در این محصول برای پاسخگویی به رشد عضلانی شما بوده . به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان.بالاترین ترکیب کیفیت کازئین و کنسانتره پروتئینی آب پنیر .غنی شده با مجموعه ای از انواع ویتامین ها.این محصول برای افراد فعال و برای رشد سریع توده عضلانی شما طراحی شده است.

وی پروتئین مگا استرانگ الیمپ

وی پروتئین مگا استرانگوی پروتئین مگا استرانگ 2200 الیمپ

Mega Strong Protein پروتئین مگا استرانگ الیمپ 700 و 2200 گرمی

موفقیت دومیناتور – این پروتئین به قهرمانان توصیه می شود ! پروتئین قوی مگا استرانگ مجموعه آخرین روند در کیفیت و اثر بخشی است.پروتئینی برای حرفه ای ها .این محصول تنها در لابرتوار پیشرفته شرکت الیمپ طراحی شده و از بالاترین کیفیت پروتئین حیوانی استاندارد برخوردار میباشد.این پروتئین تضمین دهنده اوج آنابولیسم بدن شما بوده و اشباع کننده خون شما میباشد و خاصیت ضد کاتابولیک بدن را دارد.

 

وی پروتئین کامپلکس الیمپ

Whey Protein Complex وی پروتئین کامپلکس الیمپ 700 و 2200 گرمی

در پودر کنسانتره با پروتئین بالا, مواد غذایی در نظر گرفته شده است که برای تلاش های شدید عضلانی به ویژه برای ورزشکاران و بدنسازان به کار میرود.پروتئین کامپلکس یک ماده مغذی با کیفیت بوده که از مواد شیرین کننده خاص در ترکیب آن استفاده شده است .ترکیبی موثر از پروتئین آب پنیر ! ارزش بیولوژیکی پروتئین آب پنیر تا به حال شناخته شده به عنوان با ارزش ترین زنجیره ی پروتئین غذایی برای ورزشکاران است.

 

وی پروتئین سیستم 80 الیمپ

 System Protein 80 پروتئین فوق العاده سیستم 80 الیمپ 700 و 2200 گرمی

پروتئین سیستم 80 الیمپ مکملی رژیمی و پر خاصیت !

این پروتئین به ورزشکاران قدرتی و استقامتی توصیه می شود . سیستم 80 ترکیبات منحصر به فردی همچون اسیدهای اگزوژن آمینه , آمینوهای شاخه دار , کارنتین و لسیتین را با خود یدک میکشد. فرمولاسیون خاص جهت هضم راحت , تحریک آنابولیسم عضلات بدن و دارا بودن ترکیباتی کمیاب از جمله (کروم –سلنیوم و مولیبدن) ترکیبات پروتئین آب پنیر و سفیده تخم مرغ در این محصول شرایط ایده آلی را برای شما در طول روز به ارمغان می آورد.

 

وی پروتئین ایزوله 95 الیمپ

Pure Whey Isolate 95 وی پروتئین ایزوله 95 الیمپ 1000 و 2200 گرمی

پروتئین خالص پیور 95 با بالاترین کیفیت تصفیه پروتئین !

به کارگیری از پروتئین آب پنیر فاقد لاکتوز .اطمینان دهنده دوره نرمال از فرایند متابولیکی طی ورزش های شدید جسمی و عضلانی .ترکیباتی شامل گلوتامین آمینو اسید های شاخه ای در پروتئین محبوب پیور95.خاصیت میکرو پپتاید، انتقال اسید های آمینه به عضلات و تحریک آنابولیسم ، تقویت سیستم قلبی عروقی ،عصبی و ایمنی بدن.

آنابولیک آمینو 9000 الیمپآمینو 9000 الیمپ

Anabolic Amino 9000 آمینو اسید ۹۰۰۰ حرفه ای الیمپ 300 قرص

پروتئینی جامع از ترکیب 2 نوع پروتئین آب پنیر و پروتئین مرغ !

کیفیتی بالا از بهترین منابع پروتئین حیوانی که منبع غنی از پروتئین است .این ترکیبات در آنابولیک آمینو سنتز پروتئین را به حداکثر میرساند و اسید آمینه های آرژنین آلانین پرولین با استفاده این محصول عالی به میزان 6 برابر حد طبیعی بدن رسیده و باعث عملکرد صحیح فرایند های خون ساز بدن میشوند .مکمل آنابولیک آمینو 9000 دارای اثر محرک برروی ترشح هورمون رشد میباشد که این امر بسیار مهمی پس از ورزش است .همچنین این محصول عهده دار تنظیم قلیایی خون میباشد.مکمل های شرکت ماسل تچ MuscleTech

کراتین سل تچ ماسل تچ

سری جدید کراتین سل تچ ماسل تچ ۱۴۰۰ گرم                          ! NEW

وی ایزوله نیتروتچ ماسل تچ

سری جدید وی ایزوله نیتروتچ ماسل تچ ۹۰۷ گرم                     ! NEW

مس تچ ماسل تچ

سری جدید کربو پروتئین مس تچ ماسل تچ ۳۲۰۰ گرم                 ! NEWپمپ نانو ویپر ماسل تچ

سری جدید مکمل پمپ و ریکاوری نانو ویپر ماسل تچ ۵۲۵ گرم     ! NEWهالو ماسل تچ

سری جدید مکمل ریکاوری آنابولیک هالو ماسل تچ ۱۱۰۰ گرم     !

محصولات حرفه ای کمپانی بی اس ان آغاز شد.

          کراتین ترکیبی سل مس بی اس ان

Cell Mass کراتین ترکیبی سل مس  بی اس ان ۸۰۰ گرم

           کربو پروتئین ترومس بی اس ان

True Mass گینر افزایش وزن ترو مس بی اس ان ۲۶۱۰ گرم

           وی 100% سینتا 6 بی اس ان

Syntha-6 وی 100% غنی شده سینتا ۶ بی اس ان ۲۲۸۶ گرم

           پمپ انواکسپلود 2 بی اس ان

N.O-Explode 2 پمپاژ خون انواکسپلود 2 بی اس ان ۱۱۲۵ گرمنوشته شده توسط : انجمن بدنسازی و تناسب اندام ایران

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر